Pomysł na Walentynki? Romantyczny wieczór z Romance TV!

fot. nadesłane
Luty to bez wątpienia najbardziej romantyczny miesiąc roku, ponieważ właśnie wtedy obchodzimy Święto Zakochanych. Tego dnia każdy powinien zadbać o wyjątkowy nastrój z bliską sercu osobą. Jeśli nadal nie macie pomysłu jak spędzić wieczór 14 lutego stacja Romance TV przygotowała specjalną ofertę z ekranizacjami niezwykle popularnych romansów Rosamunde Pilcher. Walentynkowy cykl „Na rafach miłości” przeniesie widzów do pięknej Kornwalii, która będzie tłem dla historii miłosnych i rodzinnych dramatów. Pokazane premierowo w ramach cyklu filmy – „Rosamunde Pilcher: Synowe” i „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek” opowiadają o dramatycznej walce o miłość i rodzinę wbrew wszelkim przeciwnościom losu.
REKLAMA
WALENTYNKOWY WIECZÓR Z ROMANCE TV - PIĄTEK, 14 LUTEGO
  • godz. 18:05 - "Rosamunde Pilcher: Synowe" - film o Lynette, apodyktycznej matce, która pragnie kierować życiem swoich dzieci. Kobieta zgodnie z ostatnią wolą zmarłego męża zakłada fundację, a jej kierownictwo chce powierzyć swoim synom i ich partnerkom. Problem w tym, że młodzi mieli nieco inny plan na przyszłość... Kto zwycięży w tym pojedynku i czy zapędy matki nie doprowadzą do rozpadu rodziny? 
  • godz. 20:55 - "Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek"  cz.1 To pełna tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji rodzinna historia opowiadająca dzieje małżeństwa - Valentine i Nicholasa. Valentine jest autorką niezwykle popularnych poradników na temat wychowywania dzieci i prowadzenia domu. Jej życie zaczyna się walić, gdy okazuje się, że mąż chce się z nią rozwieźć i wyprowadzić z dziećmi do Londynu... Do czego zdolna jest zdesperowana kobieta, aby odzyskać uczucia i rodzinę? 
  • godz. 22:50 - "Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek"  cz.2 Valentine zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo zaniedbała swoją rodzinę, ale dalej walczy o odzyskanie najbliższych. Tymczasem ukazuje się bardzo niepochlebny artykuł na jej temat, a wydawnictwo dla którego pracowała rozwiązuje z nią umowę na publikację kolejnego poradnika... Czy kobieta zdoła się podnieść i odzyskać utracone szczęście?

Romance TV – czas na uczucia!
https://www.romance-tv.pl/
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kwidzynie