5 sierpień 2020

Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej w kierunki Gardei

fot. KPP w Kwidzynie
Wczoraj w Bądkach doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Sprawą zajmują się policjanci, którzy będą wyjaśniali dokładnie wszelkie okoliczności tego zdarzenia.
REKLAMA

Wczoraj po godzinie 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny i zrobili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letni mężczyzna jadąc samochodem audi w kierunku Kwidzyna, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z jadącą z przeciwka toyotą, którą kierowała 38-latka. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowane do szpitala. Policjanci ukarali sprawcę zdarzenia mandatem karnym.

Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci przypominają i apelują.

Pamiętajmy, że do wypadków dochodzi także, kiedy sprzyja nam letnia pogoda. Kierowcy wtedy często tracą czujność, przeceniają swoje umiejętności, jeżdżą szybko i brawurowo, a to doprowadza do zdarzeń drogowych. Apelujemy o zachowanie rozsądku i jazdę z wyobraźnią. Pamiętajmy także, że wsiadając do samochodu, kierowca musi być wypoczęty i trzeźwy.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kwidzynie